Czy na US Open zobaczymy Novaka Diokovicia? Wiele wskazuje na to, że tam nie zagra!

O tym, że Novak Diokovic ma swoje podejście do pandemii i obowiązkowych szczepień, wie każdy. Doskonale pamiętamy dezorganizację związaną z jego udziałem w Australian Open. Może nas czekać powtórka z rozrywki, tym razem w amerykańskim wydaniu!

Nie dla niezaszczepionych

Na oficjalnym profilu US Open na Twitterze opublikowano oficjalny plakat najbliższych zawodów. Bardziej dociekliwi fani zauważyli, że wśród gwiazd światowego tenisa nie ma wielkiego wygranego tegorocznego Wimbledonu, Novaka Diokovicia. Dziwi to tym bardziej, że tenisista wygrał ten turniej aż trzy razy.

Zobacz również: Ile zarabia Iga Świątek? Te sumy robią wrażenie!

Niektórzy upatrują w tym bardzo wymownego znaku: Serb, choć jest świetnym tenisistą, jeżeli nie zaszczepi się na COVID-19 to może nie mieć wstępu na oficjalne rozgrywki US Open. Sam sportowiec zachowuje jednak stoicki spokój.

Trenuję jak zwykle

Novak Diokovic zapytany o sytuację z US Open, zachowuje wyjątkową jak na niego powściągliwość. Deklaruje, że przygotowuje się tak, jakby miał wziąć udział w turnieju. Jednak nie ma jeszcze oficjalnej informacji o tym, czy może pojechać do Stanów Zjednoczonych na rozgrywki. Niestety wiele wskazuje na to, że nie zobaczymy Serba na kortach US Open.

Szukasz więcej sportowych informacji? Zobacz portal sportowymagazyn.pl