Kiedy warto zainwestować we flagi reklamowe?

Właściwa oprawa zawodów i turniejów ma bardzo duże znaczenie, przyciąga uwagę i pozwala na skuteczną reklamę, jest też swego rodzaju informacją dla uczestników oraz dla gości. Warto zainwestować we flagi, które będą powiewać na wietrze, dzięki temu będą doskonale widoczne, nawet z dużej odległości. Flaga z własnym nadrukiem to idealny sposób na dotarcie do nowych klientów, ale też na wzmocnienie swojej pozycji na rynku, jeśli jest się sponsorem wydarzeń sportowych.

Flaga z nadrukiem — dlaczego warto w to pójść?

Skuteczny marketing w dzisiejszych czasach to absolutna podstawa, trzeba trafiać do klientów oraz budować pozytywny wizerunek marki. Powiewające, kolorowe flagi to jeden ze sposobów na zwiększenie widoczności. Flaga z własnym nadrukiem, ze względu na swoją dynamikę, przyciąga spojrzenie. Zamieszczenie jej na wyższym maszcie, powoduje, że gadżet jest widziany z daleka. To idealny sposób na oznaczenia na trasach biegowych, flaga przydaje się również na stoiskach na targach lub kiermaszach branżowych, ale też przed wejściem do siedziby firmy. Flagi z własnym nadrukiem można zaprojektować według swojego wzoru — zamieszczając na nich logo firmy i dowolne napisy. Flagi i banery reklamowe można łatwo zamontować na fasadach budynków, ale też na stojakach lub drzewcach.

Cechy i właściwości flag z własnymi nadrukami

Flagi mogą mieć różną wysokość — nawet ponad 4 m. Możliwy jest też wybór kształtu flagi — np. łuk lub oryginalny baner ze wcięciem albo tradycyjny prostokąt. Wybór kształtu powinien być dopasowany do preferencji inwestora, ale też do wielkości napisów. Największą dostępną powierzchnię ma prostokątna flaga z własnym nadrukiem. Dużą zaletą rozwiązania jest zastosowanie bardzo wytrzymałego materiału, który posłuży przez wiele sezonów. Nadruk na fladze nie blaknie, a sam materiał można z łatwością wyczyścić i odświeżyć, jeśli zajdzie taka potrzeba. Flagi z własnym nadrukiem mogą być zrobione z poliestru, ale też z tkaniny ażurowej. Perforowany materiał gwarantuje odporność, flaga jest odporna na silny wiatr. Stosując ten materiał, flaga nie jest narażona na postrzępienie się przy silnych podmuchach wiatru. Powietrze może swobodnie przechodzić przez niewielkie otwory w materiale. Do flagi można dobrać dedykowaną podstawę oraz akcesoria, które potrzebne będą do mocowania. Zwykle flagi wiesza się na masztach aluminiowych, które są lekkie, ale bardzo solidne. Innym rozwiązaniem jest bardzo wytrzymały maszt z włókna szklanego. Do flagi powinna zostać dołączona instrukcji czyszczenia.