Czy Anthony Joshua będzie trzykrotnym mistrzem świata? Jego promotor jest przekonany, że tak!

Eddie Hearn, manager Anthonego Joshuy jest pewien. Jego podopieczny na wiosnę zrewanżuje się Ołeksandrowi Usykowi za porażkę z końca września 2021 i zdobędzie upragnione, trzykrotne mistrzostwo. W praktyce może to nie być jednak takie proste.

Walka w kwietniu 2022

Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że w ramach rewanżu dwaj wojownicy spotkają się w kwietniu 2022 roku. Jest to możliwe, bo pięściarz, Ołeksandrow Usyk podpisał klauzulę o rewanżu w razie, gdyby pierwszą walkę wygrał. Wszyscy wiedzą już kiedy, jednak nie ma dokładnych informacji o tym, w jakim miejscu. Brytyjski promotor wspomina, że ma oferty z całego świata. Jednak, jest faworyt.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że będzie to Wielka Brytania. W międzyczasie musi rozegrać się jeszcze druga potyczka Aleksandra Krasiejuka i Dilliana Whyte. O wiele korzystniej dla Anthoego Joshuy będzie, jeżeli jego walka z Usykiem odbyła się wcześniej.

Wojownik lubi wygrywać

Joshua to absolutny wojownik, który kocha boks i wygrywanie. Jego fani wierzą, że bez problemu odzyska tytuł mistrzowski i tym samym dokona rewanżu na Usyku. Przyda mu się ta wygrana, aby mentalnie przygotować się na walkę z Furym, Whyte’em i Wilderem.

Wśród kibiców nie brakuje jednak głosów, że złote czasy Anthonego Joshuy już odeszły do przeszłości. Ostatnie walki pięściarza pokazały, że poziom, który reprezentował kilka sezonów wcześniej, już nie wróci. O tym, jak potoczą się jego losy, zadecyduje najpewniej kwietniowa walka.

Jeden komentarz w temacie “Czy Anthony Joshua będzie trzykrotnym mistrzem świata? Jego promotor jest przekonany, że tak!

Dodaj komentarz