Tajemnica Lewandowskiego? Ma tajną misję w Barcelonie!

Ostatnie mecze pokazały dobitnie, że Robert Lewandowski potrafi uratować Barcelonę z największej opresji. Jednak grający w katalońskich barwach Polak ma większy wpływ na swoich kolegów z drużyny niż mogłoby się wydawać. Dla młodych jest autorytetem!

Ucz się angielskiego i dbaj o siebie!

Nie jest tajemnicą, że kariera Roberta Lewandowskiego to długa i wyboista droga, którą przeszedł przez ostatnie kilkanaście lat. Na własnej skórze poznał wszystkie piłkarskie aspekty, zaczynając od utalentowanego chłopaka z marzeniami. Dzisiaj jest ikoną piłki nożnej i z powodzeniem może sypać radami swoim młodszym kolegom. Najważniejsze, że chcą go słuchać i wcielać te rady w życie.

Według hiszpańskich mediów. Lewy z chęcią dzieli się swoim doświadczeniem, jasno wskazując, jakie błędy popełnił w młodości. Lubi również podkreślać, co w jego przypadku zadziałało na tyle, że znalazł się w tym właśnie konkretnym miejscu w życiu. Piłkarz jest mentorem zarówno dla Pedriego jak i innych młodych zawodników FC Barcelona. Oby wzięli z jego nauk wszystko co najlepsze.

Za co lubią Lewego?

Katalońskie dzienniki nie mogą nadziwić się, że Robert Lewandowski, mimo zasłużonego statusu gwiazdy, zupełnie nie gwiazdorzy. Jest skromny i zwykle mówi o pracy całego zespołu niż swojej indywidualnej. Nigdy nie narzeka, jeżeli musi brać udział w kampaniach reklamowych klubu. Takie zachowanie to zupełna nowość w hiszpańskiej piłce nożnej i świadczy o klasie i wielkości zawodnika.