Ferie w Alpach.

Zbliża się zima, a wraz z nią zaczynamy zastanawiać się nad miejscem i sposobem spędzenia ferii. Bardzo dobrym rozwiązaniem ostatnimi laty dla Polaków jest wyjazd na narty w Alpy. Nie dość, że góry te są łatwo osiągalne z Polski, to wypoczynek w Austrii czy Włoszech zwykle wychodzi porównywalnie cenowo z pobytem w naszych polskich górach, gdzie warunki śniegowe są niestety gorsze i zawodne.
Ferie w Alpach to doskonale przygotowana infrastruktura w najlepszych europejskich ośrodkach: Cortina d’Ampezzo, Madonna di Campiglio, Val di Sole, Saalbach-Hinterglemm i wielu innych szczycących się nartostradami sięgającymi kilkuset kilometrów. Karnety narciarskie obejmujące całe regiony, a także bogata oferta gastronomiczna, w połączeniu z termalnymi basenami sprawią, że turystom nie zabraknie żadnego aspektu, by uznać wyjazd zimą w Alpy za nieudany. Austriackie i włoskie Alpy to bezkres cudownych widoków, gdzie trzytysięczne, białe szczyty stykają się z błękitnym, pełnym słońca niebem.
Ferie na nartach to doskonały pomysł na urlop i wypoczynek z dziećmi, który sprawi, że wrócimy do szkół i pracy wypoczęci i naładowani pozytywną energią. Nie ma więc co zwlekać – tylko pakować się i ruszać na narty do Austrii, Włoch czy też Francji.